01 Nisan 2018, 00:57 Yazar : BARIŞ YEMAN

Adana klima montajı olarak tüm klima markalarının klima montaj işlemini yapmaktayız. Klima montajı işlemi için 0 531 941 3850 numarasını araya bilirsiniz veya ücretsiz talep formu oluşturup bizim sizi aramamızı sağlaya bilirisiniz. Klima montajı işlemi profesyonel ekibimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır. Bunun haricinde klima bakımı , klima temizliği ve klima tamiri  yapmaktayız.

KLIMA MONTAJ
Adana Klima Montajı, denildiğinde akla ilk gelen Adana Klima olarak, Önceliğimiz Muratpaşa, Lara ve Konyaaltı bölgeleri olmak üzere tüm Adana'ya klima montajı yapmaktayız.

Adana Klima Montajı
Adana Klima Montajı denildiğinde akla ilk gelen Adana Klima'dan sizlere klima montajı ile ilgili püf noktalar; Montaj yerinin doğru seçilmemesi birçok problemi beraberinde getirmektedir. Bu nedenle klima montaj işlemleri alanında uzman yetkili servislerce yapılmalıdır.

Doğru Keşif ve Ürün Tipi Seçimi
Adana Klima montaj servisleri, işlem yapılacak alanı önceden keşfeder, meydana çıkabilecek problemler için tedbir alır ve kullanıcılara alternatifler sunar. Bu sayede de yaşam alanlarının avantajlı bir şekilde değerlendirilmesi için keşif işlemleri sonucunda kişilere ön bilgiler de verilmiş olur.

Adana Klima montaj servisi; coğrafi bölgeye ve kullanım alanının büyüklüğüne göre kapasite tespiti için yapılmaktadır. Ayrıca kullanıcın sağlığı ve konforu açısından işlemin nereye yapılacağı üzerinde de karar kılınmış olur. Engeller ve yapılması gerekenler belirlenir.

Montaj yerinin belirlenmesi Doğru bakır boru ve drenaj tesisatı Doğru arındırma ve vakumlama Doğru soğutkan şarjı Uygun voltaj Çalıştırma öncesi yapılması gereken kontroller Çalıştırdıktan sonra alınan değerlerin, katalog verileriyle uyumunun kontrolü
Doğru ve eksiksiz monte edilen split veya duvar klimaları, sizlere uzun ömürlü kullanımlar sunmakta. Alanında uzman ekiplerle çalışarak hem cihazınızı hem de yaşam alanınızı güvenli hale getirebilirsiniz. Adana Klima olarak bizim için herşeyden önce müşteri memnuniyeti geldiği için Adana'da klima servisi olarak en iyi hizmeti sunmayı ilke edindik.